dne 12.4.2021 bude opět otevřena školka – zatím pouze pro předškolní děti a pro děti IZS zapsané v naší školce.

Děti které spadají do IZS – prosíme nahlaste se nám, že přijdete do školky.

Rodiče dětí IZS musí dokládat potvrzení od zaměstnavatele!

Děti budou rozděleny do dvou tříd – nebudou se potkávat a míchat ( modrá a žlutá – rozdělení Vám budeme sdělovat hned po otestování vašeho dítěte).

Testování bude probíhat ve spodní třídě u jídelny ( služební horní vchod Slunečná – jídelna). Testování bude probíhat 2x týdně ( PO, ČT nebo nástup po nemoci).

V tuto chvíli víme, že se jedná o samotest Lepu rapid do přední části nosu a test si bude vykonávat buď samo dítě a nebo jeho zákonný zástupce za dohledu ředitelky školy. Musíme dodržovat rozestupy a přísná hygienická pravidla ( dezinfekce, respirátor, větrání místnosti). V pondělí Vás žádáme o trpělivost – testování jednoho dítě zabere cca 20 minut – v tomto čase bude zahrnuta potřebná dezinfekce, administrativa a likvidace použitého testu – v testovací třídě budou 4 tři děti max.

Pokud vaše dítě v posledních 90 dnech prodělalo Covid-19, prosíme, aby jste přinesli potvrzení od lékaře! Vaše dítě tím pádem nebude muset být testováno! Ale musíte nejprve přijít do třídy k jídelně – abychom provedli zapsání a zaevidování potvrzení.

Mimořádným opatřením určené výjimky pro děti IZS se vztahují na vybrané profese.

Více  o provozu v nařízení ředitelky  zde: Nařízení ředitelky 1-2021