Otevření MŠ

Vážení rodiče, z úterního testování se ukázali další tři děti, tudíž se dle nařízení hygieny protahuje zavření naší Mateřské školy pouze o jeden den.  Otevření mš tedy připadá na den 24.11.2020. Chtěla bych vám moc poděkovat za to, že jste […]

Testování kolektivu Mš Slunečnice

Vážení rodiče, odběr byl s odběrovou sanitou domluven na 17.11.2020 od 8:00 před vstupem do Modré třídy. Prosíme o 100% účast všech dnes kontaktovaných dětí! Dostavte se s vašimi dětmi v těchto časech: Modrá třída: 8.00 hod. Zelená třída: 8.25 […]

Karanténa

ROZHODNUTÍ o přerušení provozu Mateřské školy Jablonec nad Nisou, Slunečná 9, příspěvková organizace  Rozhodnutí ředitelky Mateřské školy Jablonec nad Nisou, Slunečná 9, příspěvková organizace   Na základě Rozhodnutí Krajské hygienické stanice o karanténě všech osob z celé budovy Slunečná 9, […]

Důležitá informace!

Vážení rodiče, prosíme, zvažte účast vašich dětí na vzdělávání v našem předškolním zařízení. Netušíme, jak dlouho ještě dokážeme vzdorovat a udržet provoz školky, ale byli bychom rádi zůstali otevření pro rodiče, kteří školku opravdu existenčně potřebují. Prosíme Vás a vyzýváme […]

Vyšetření zraku

Vážení rodiče,   dne 11.11.2020 proběhne v MŠ vyšetření zraku – viz letáček ke stažení. Nahlašujte zájem třídním učitelkám a uhraďte poplatek za vyšetření 150,-Kč. K vyšetření je zapotřebí nahlásit kontaktní email na rodiče a je nutný podpis.   děkujeme […]

Infekční onemocnění u dítěte ve školském zařízení

Vážení rodiče, na základě školení první pomoci, které jsme absovovali všichni zaměstnanci mateřské školy, Vás informujeme, že budeme postupovat podle pravidel při zjištění akutního infekčního onemocnění u dětí. Přiložený leták, který zpracovala epidemiologická skupina MZ dne 11.9.2020 pro mateřské školy […]

Prosba o spolupráci

Vážení rodiče, moc Vás prosíme o to, abyste nám donesli jednorázové tahací papírové ručníky nebo kuchyňské papírové utěrky v roli. Vzhledem k dodržování maximální hygieny u dětí, používáme jednorázové ručníky. Bohužel máme velkou spotřebu, proto moc prosíme o spolupráci. Děkujeme za […]