Uzavření Mš

Vážení rodiče,   dle nařízení vlády je školka od 1.3. – 21.3.2021 uzavřena. Škola nevystavuje žádné potvrzení o svém uzavření.  Rodiče o ošetřovné žádají zde. Ošetřovné činí 70% denního vyměřovacího základu. Bližší informace k ošetřovnému jsou uvedeny zde.    U dětí, hlavně předškoláků, automaticky přecházíme […]

Testování Zelené třídy!!!!

Vážení rodiče, odběr byl s odběrovou sanitou domluven na 2.3.2021 v úterý od 11:00 před vstupem do Modré třídy. Prosíme o 100% účast všech dětí, které byli v pondělí a v úterý v Mš! Dostavte se s vašimi dětmi v […]

Karanténa Zelené třídy

Vážení rodiče, Na základě Rozhodnutí Krajské hygienické stanice o karanténě všech osob ze ZELENÉ třídy uzavírám provoz v této třídě mateřské školy od 22.2. – 4.3. 2021. Třída modrá a žlutá jsou stále v provozu.   Níže uvádím souhrnné informace […]

Prázdninové týdny s Vikýřem

Vážení rodiče, na nástěnkách v Mš a zde se můžete dozvědět informace, kdy a jak se přihlásit na prázdninové týdny s Vikýřem. Info_prázdninové týdny s Vikýřem_2021 Prázdninové týdny s Vikýřem 2021

Velikonoční focení

Vážení rodiče, dne : 15.3.2021 od 8.00 hodin jsme pro vás připravili focení vašich dětí. Na nástěnkách u každé třídy prosíme zapiště jméno svého dítěte, pokud chcete, aby se vyfotilo. Pokud chcete vyfotit ze sourozencem, domluvte se prosím o třídní […]

Informace pro rodiče – plán letních prázdnin 2021

Mateřská škola bude o letních prázdninách uzavřena od 12.7.2021 – 15.8.2021. Přihlášku na letní prázdniny do školky obdržíte ve školce během měsíce března.   Prosíme o odevzdání přihlášek nejpozději do 15.4.2021! Úplata za prázdniny bude vybírána pouze hotově ve stanovené dny […]

Vyšetření školní zralosti

Vážení rodiče, v případě, že si nejste u svého předškoláčka jistí zda ho dát do školy a chcete se kromě třídních učitelek poradit, je tu opět možnost objednat své dítě v Pedagogicko-psychologické poradně, Jablonec nad Nisou, p.o.. Letos bude bohužel […]

Školní asistentka

Vážení rodiče, od 4.1.2021 budete nově potkávat hlavně v zelené třídě nového zaměstnance a to slečnu Kristinu Brandejskou. Je to plnohodnotně vystudovaný asistent pedagoga a u nás v Mš bude do 30.6.2021. Slečna asistentka je financována z projektu s názvem […]

Prosba o papírové kapesníky

Vážení rodiče, moc Vás opět prosíme o to, abyste nám donesli jednorázové tahací papírové ručníky nebo kuchyňské papírové utěrky v roli. Vzhledem k dodržování maximální hygieny u dětí, používáme jednorázové ručníky. Bohužel máme velkou spotřebu, proto moc prosíme o spolupráci. […]