situace je neúprosná, bohužel musíme přejít k omezení provozu. Nejsme personálně schopni zajistit nejenom provoz všech třech tříd, ale ani do provoz do 16.30 hodin.

Chtěla bych moc poděkovat rodičům, kteří vyslyšeli moji prosbu a nechali si své děti doma. Doufáme, že déle než 14 dní tato situace trvat nebude.

Od 5.1.2021 – 15.1.2021 omezujeme provoz od 6.30. – 15.00 hodin.

Prosíme rodiče, aby si pro své děti chodili včas a respektovali omezený provoz, nejpozději si choďte pro děti do 14.55!!!

Dále přetrvává moje prosba, kdo může a je doma např. se školákem nebo je na mateřské, nebo má prostě možnost ….nechte si dítě prosím doma.

Otevíráme dvě třídy (modrou a zelenou), děti se budou míchat a musí být různě spojené na spaní.

Nevíme, jak dlouho dokážeme vzdorovat epidemii a udržet provoz školky, ale byli bychom rádi zůstali otevření pro rodiče, kteří školku opravdu existenčně potřebují.

Prosíme Vás a vyzýváme k odpovědnosti a dodržování hygieny, včetně toho, že nepošlete vaše děti s příznaky respiračního onemocnění do školky. Zdraví a zachování toho, aby jste vy i my mohli chodit do práce je důležité!

Mockrát děkujeme za pochopení!

Vaše Slunečnice 🙂